Organizator:

Do 30 stycznia trwa głosowanie w konkursie Złoty Medal - Wybór Konsumentów

Wybierz najlepszy produkt na targach Kominki 2020.

Wzbogaceniem formuły konkursu Złoty Medal MTP jest plebiscyt Złoty Medal – Wybór Konsumentów, w którym o zwycięzcy decydują zwiedzający i internauci. Konkurs rozpoczyna się po ogłoszeniu laureatów konkursu Złoty Medal MTP.

JAK ODDAĆ GŁOS W PLEBISCYCIE?

Głos na, zdaniem konsumentów, najlepszy produkt spośród nagrodzonych Złotym Medalem, oddać można za pośrednictwem strony internetowej Złotego Medalu.

Strona internetowa:

  • Wejdź na www.zlotymedal.com .
  • Z lewej strony odszukaj szare menu „Wybór Konsumentów”, a następnie wybierz z listy interesujące Cię targi.
  • Zapoznaj się z informacjami o produktach nagrodzonych Złotym Medalem i kliknij przycisk „Głosuj” przy interesującym Cię artykule. Twój głos automatycznie zostanie dodany do pozostałych.
  • Po kilku sekundach wyświetlone zostaną aktualne wyniki plebiscytu. Dzięki graficznemu przedstawieniu, szybko możesz zorientować się jak radzi sobie Twój faworyt.

Obok aktualnie trwających głosowań, na liście znajdują się także odnośniki do zakończonych, gdzie możesz sprawdzić wyniki z poprzednich imprez targowych.

W konkursie w szranki stają dwa produkty nagrodzone Złotym Medalem. Zwycięży tylko jeden z nik:

  • Kominek SET – gotowe rozwiązanie, które łączy nowoczesny i ekologiczny wkład kominkowy oraz gotową zabudowę ze stali (KRATKI.PL Marek Bal)
  • IPELL (DEFRO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k)

Regulamin głosowania Zagłosuj