Organizator:

Magazyn „Świat Kominków” patronem Targów Kominki

Podziel się

Patronem strefy „ Kominki” na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA 2022 jest „Świat Kominków”.

  • „Świat Kominków” to magazyn promujący ekologiczne rozwiązania na ogień i ogrzewanie w domu i w ogrodzie. Każdy numer naszego magazynu zarówno w formie papierowej jak i elektronicznej jest dla czytelnika źródłem wizualnych inspiracji wszelkiego typu kominkowych urządzeń oraz praktycznych porad technicznych. ”. Świat Kominków to jedyny w Polsce bogato ilustrowany kwartalnik o kulturze udomowionego ognia wydawany od 2003 roku .
  • Wydajemy także pismo przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów z branży „Kominki PRO”, w których publikujemy teksty dotyczące prawnych, ekonomicznych i marketingowych aspektów funkcjonowania firm, materiały poruszające ważne dla wykonawców zagadnienia techniczne a także informacje o aktualnych wydarzeniach branżowych, szkoleniach i targach.
  • Od 2008 roku tworzymy również kominki.org - najlepszy portal kominkowy dedykowany kominkom, piecom kaflowym, piecykom, kuchniom, piecom chlebowym, grillom oraz wędzarniom. Na portalu prezentujemy trendy wzornicze i inspirujemy bogactwem kominkowych możliwości.

Cieszymy się, że wspólnie z Targami MTP, naszymi partnerami, Ogólnopolskim Stowarzyszeniem „Kominki i Piece”, kampanią „Drewno Pozytywna Energia” oraz firmami z branży mogliśmy  współtworzyć  na Targach  Budma  specjalną „Strefę Kominków”.

Serdecznie zapraszamy na  stoisko, gdzie wspólnie z przyjaciółmi będziemy działać, promować i pokazywać różnorodność kominkowego ognia.

 

Świat Kominków