Organizator:

MAMY TO! Kominki z nominacją do Płomienia Roku 2020

Podziel się

PŁOMIEŃ ROKU to nagroda magazynu "Świat Kominków" dla najlepszych produktów, firm i wydarzeń w danym roku z branży kominkowej. Wyróżnienie jest przyznawane przez kapitułę od 2005 roku.

Targi Kominki otrzymały nominację do Płomienia Roku w kategorii wydarzenie. W uzasadnieniu kapituły czytamy: "To najważniejsze polskie wydarzenie targowe dla branży kominkowej. Dedykowana kominkom impreza, powiązanie z Budmą – największymi targami budowlanymi  dodaje rangi, podobnie jak Złote Medale MTP, a kominkowa hala z odprowadzeniem spalin umożliwia zobaczenie kominków „w akcji”. 

To dla nas wyjątkowe wyróżnienie. Postrzegam je jako potwierdzenie, że to, co robimy od kilku lat, ma sens. Cieszy mnie, że nasza codzienna praca, którą wykonujemy na rzecz organizacji targów, integracji branży kominkowej, promocji trendów wnętrzarskich, designerskich oraz ekologicznych została zauważona i doceniona - mówi Hanna Zdrojewska, dyrektor targów Kominki z Grupy MTP.

Warto też wspomnieć, że impreza - organizowana w cyklu dwuletnim - została nagrodzona w 2018 r. nagrodą Super Płomień. To wyjątkowe wyróżnienie - nagroda specjalna, tradycyjnie przyznawana dla osób, firm lub organizacji za całokształt działalności i szczególny wpływ na rynek i branżę kominkową.