Organizator:

Na targach kominkowych kwitnie życie!

Podziel się

To wyjątkowe wydarzenie przyciąga uwagę zarówno profesjonalistów z branży, jak i miłośników piękna kominkowego ogniska.

Strefa Ognia na Targach Kominki 2024 to święto dla miłośników ciepła i elegancji we wnętrzach. Już od pierwszego dnia wydarzenia możemy śmiało stwierdzić, że to niezwykłe wydarzenie przynosi mnóstwo wrażeń i inspiracji.
Wiele się dzieje na każdym kroku – od fascynujących pokazów, jak budowa pieca kaflowego, które krok po kroku odsłaniają tajniki tego tradycyjnego rzemiosła, po ekspozycję najnowszych trendów i designerskich rozwiązań w dziedzinie kominków. Każde stoisko kusi różnorodnością produktów i inspirującymi aranżacjami, które pobudzają wyobraźnię i zasilają pasję do tworzenia idealnej atmosfery w domu.

Ekspozycja w Strefie Ognia robi wrażenie – od klasycznych kominków po nowoczesne piece gazowe, każdy znajdzie coś dla siebie. Ale to nie koniec! Wśród stoisk mieniących się designerskimi perełkami, można odnaleźć prawdziwe inspiracje do aranżacji przestrzeni kominkowej. Nie brakuje innowacyjnych projektów, które wnoszą świeże spojrzenie na tradycyjne elementy.

Na miejscu jest dostępnych wielu doświadczonych ekspertów, gotowych podzielić się swoją wiedzą, udzielić porad i odpowiedzieć na wszelkie pytania związane z szerokim spektrum rozwiązań kominkowych. To doskonała okazja do zdobycia cennych wskazówek, które pomogą w podjęciu najlepszych decyzji dotyczących kominkowego projektu. 

Strefa Ognia to nie tylko wystawy produktów, ale przede wszystkim źródło inspiracji i miejsce spotkań dla wszystkich miłośników kominkowego ciepła i niepowtarzalnej atmosfery domowej.
Serdecznie zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie!