Organizator:

Nowoczesna technologia i unikatowy design w świecie kominków

Podziel się

SPARTHERM to synonim nowoczesności w dziedzinie kominków, oferujący unikalne rozwiązania oparte na innowacyjnych materiałach, najnowszych technologiach i designerskim podejściu.

O firmie

SPARTHERM to nie tylko producent kominków – to synonim nowoczesności w zakresie materiałów, technologii i designu w świecie palenisk. Założona w 1986 roku przez G.M Rokossa, SPARTHERM szybko zrewolucjonizowała rynek kominkowy, zastępując dotychczasowe żeliwne wkłady grzewcze paleniskami z wysokojakościowej stali wyłożonej wykładziną szamotową.

Dzięki wprowadzeniu tej innowacyjnej technologii, SPARTHERM szybko stał się liderem branży, opracowując setki różnych rozwiązań o doskonałych parametrach technicznych. Obecnie firma eksportuje swoje produkty do kilkudziesięciu krajów, utrzymując swoją pozycję lidera. Dynamiczny rozwój firmy oraz jej potencjał twórczy są widoczne w licznych inwestycjach, w tym w imponujących halach w Melle i Strzelcach Krajeńskich z najnowocześniejszym parkiem maszynowym. Jednym z kamieni milowych rozwoju firmy był otwarty w czerwcu 2011 roku budynek Centrum w Gorzowie Wielkopolskim. Nie tylko jest to nowoczesne centrum szkoleniowe, ale również ekspozycja prezentująca najnowsze trendy w świecie kominków. Od skromnego zakładu ślusarskiego, SPARTHERM przekształciła się w międzynarodowe przedsiębiorstwo, będące liderem w branży kominkowej. Zatrudniając obecnie ponad 1000 osób, firma stała się symbolem nowoczesności, innowacji i jakości. 

SPARTHERM zawsze kieruje się wartościami ekologicznymi i innowacjami. Jej zaawansowane linie produkcyjne działają zgodnie z zasadą "przedłużonej linii produkcyjnej", co umożliwia optymalizację procesów i produkcję na najwyższym poziomie. Dział rozwoju firmy jest miejscem ciągłych prac nad nowymi technologiami, z myślą o ekologii i efektywności energetycznej.

Co wyróżnia SPARTHERM? To kompleksowe podejście do klienta, które obejmuje pełną obsługę od A do Z, doświadczenie zdobyte na rynku od 1986 roku, fachową i niezobowiązującą obsługę, szacunek dla czasu klienta, najwyższą jakość produktów z materiałów najnowszej generacji, unikalną stylistykę wkładów kominkowych i pieców, a także innowacyjne szkolenia wspierające rozwój branży kominkowej.

DRU Virtuo Evolve 130 - Ewolucja domowego ognia

Kominki stały się nieodłącznym elementem nowoczesnych wnętrz, łącząc elegancję z funkcjonalnością. Wśród nowatorskich propozycji na rynku wyróżnia się model DRU Virtuo Evolve 130, który przynosi zaawansowane technologie, doskonałe wzornictwo i wydajność grzewczą. Ten rewolucyjny kominek będzie można zobaczyć już niedługo - podczas targów KOMINKI, na stoisku firmy Sparthern. 

 To innowacyjny kominek elektryczny, który idealnie odnajdzie się tam, gdzie pragniemy pięknej wizji ognia, a nie mamy możliwości zamontowania komina. Wyjątkowe doznania z obcowania z kominkiem bez żadnych spalin. Estetyka DRU Virtuo Evolve 130 to połączenie nowoczesności z klasyką. Szklane fronty, minimalistyczne linie i kompaktowa forma sprawiają, że kominek doskonale komponuje się z różnymi stylami wnętrz. Dostępność różnych wykończeń i opcji personalizacji pozwala dostosować go do indywidualnych preferencji. Niezależnie od atrakcyjnego wyglądu, DRU Virtuo Evolve 130 nie rezygnuje z efektywności grzewczej. Zaawansowany system wymiany ciepła sprawia, że kominek zapewnia skuteczne ogrzewanie pomieszczenia, tworząc przyjemny klimat wokół.

 DRU Virtuo Evolve 130 to nie tylko kominek – to połączenie nowoczesności, wydajności i elegancji. Stanowi doskonały wybór dla tych, którzy cenią sobie nie tylko funkcjonalność, ale także estetyczny design w swoim otoczeniu. A dzięki firmie Sparthern ten kominek może być częścią Twojego domu.