Organizator:

Pionier w Świecie Ogrzewania Elektrycznego na Targach KOMINKI 2024

Podziel się

Dimplex to jeden z największych na świecie producentów urządzeń grzewczych, w tym kaset kominkowych.

Pionier w Świecie Ogrzewania Elektrycznego

Dimplex, to firma z wieloletnim doświadczeniem, która nie tylko zdefiniowała standardy w dziedzinie ogrzewania elektrycznego, ale również stała się symbolem innowacji i efektywności energetycznej. Specjalizując się w produkcji zaawansowanych systemów grzewczych, przedsiębiorstwo zdobyło uznanie na światowym rynku jako lider w dziedzinie technologii ogrzewania. KASETY KOMINKOWE Dimplex to jeden z wiodących trendów na rynku technologii ogrzewania.

KASETY KOMINKOWE Dimplex

Subtelny, naturalnie piękny, nieustannie przybierający inny kształt… ogień z wody.
Kasety kominkowe Optimyst® za sprawą oświetlenia LED i zimnej pary wodnej tworzą niezwykle realistyczny, trójwymiarowy efekt płomienia. Minimalistyczne wzornictwo oraz niewielkie gabaryty urządzeń umożliwiają montaż w najbardziej finezyjnych zabudowach, bez potrzeby instalacji przewodu kominowego. Brak dymu, popiołu i sadzy, jak również wysokiej temperatury, która towarzyszy pracy tradycyjnych kominków, to ich niewątpliwa zaleta. Co więcej, niektóre z modeli posiadają nawet możliwość podłączenia do sieci wodnej, dzięki czemu łagodny ruch ognia może nieprzerwanie cieszyć oko oraz koić zmysły.

 

Już w tym roku, kasety 500 i 1000 Optimyst® standardowo wyposażone będą w diody RGB. Dzięki aplikacji mobilnej, użytkownik będzie miał możliwość wyboru dowolnej barwy płomienia, która podkreśli charakter wnętrza, ożywi przestrzeń oraz wykreuje magiczną atmosferę. Oświetlenie RGB stanowi opcję nie tylko dla zwolenników ekstrawaganckich rozwiązań. Zestawiając ze sobą odcienie żółci, pomarańczy oraz czerwieni można wydobyć głębię ognia i stworzyć jeszcze bardziej realistyczny obraz paleniska.

Dimplex to nie tylko firma zajmująca się produkcją ogrzewania elektrycznego, to prawdziwy pionier, który ukształtował branżę. Jego pasja do tworzenia efektywnych i ekologicznych rozwiązań sprawia, że Dimplex jest niekwestionowanym liderem w dziedzinie nowoczesnych technologii grzewczych. 

 

KUP BILET JUŻ DZIŚ