Organizator:

Standardy bezpieczeństwa

Podziel się

Poznaj nowe zasady sanitarne, które wprowadziliśmy w trosce o Twoje bezpieczeństwo!

Poznaj standardy bezpieczeństwa na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich

Międzynarodowe Targi Poznańskie od ponad 100 lat stanowią miejsce spotkań ludzi biznesu i pasjonatów wszelkich dziedzin. Od zawsze dbamy nie tylko o klimat do owocnych spotkań oraz o pozytywne emocje związane z pobytem na terenie naszego obiektu, ale przede wszystkim o bezpieczeństwo uczestników organizowanych przez Grupę MTP wydarzeń.

Okoliczności związane z pandemią SARS-CoV-2 sprawiły, że od lutego 2020 r. na Międzynarodowych Targach Poznańskich obowiązują podwyższone standardy sanitarne, zgodne z wytycznymi GIS i WHO związanymi z ochroną przed zachorowaniem na COVID-19.

Dokładnie myj i dezynfekuj ręce

We wszystkich najczęściej uczęszczanych miejscach na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich zostały zamontowane dozowniki ze środkami dezynfekującymi. Powierzchnie dotykowe (np. blaty, stoły, poręcze, klamki) oraz toalety są w ciągu dnia wielokrotnie dezynfekowane przez serwis sprzątający.

Pamiętaj o zakrywaniu ust i nosa

Wystawcy oraz zwiedzający są zobowiązani do zakrywania ust oraz nosa zarówno w pomieszczeniach pawilonów, jak i na zewnątrz, za wyjątkiem przestrzeni gastronomicznych, gdzie spożywają posiłki.

Zachowaj dystans min. 2 metrów

Ciągi komunikacyjne podczas wydarzeń są zaprojektowane tak, aby uczestnicy mogli zachować odpowiedni dystans.

Ogranicz używanie gotówki, płać kartą płatniczą

W trakcie wydarzenia zachęcamy do płacenia wyłącznie kartą płatniczą lub inną formą płatności elektronicznej.

Zarejestruj się online

Rejestrację i wydawanie biletów na wydarzenia prowadzimy wyłącznie w formie online.

Obowiązuje limit uczestników

Dzięki rejestracji online i biletom internetowym stale monitorujemy liczbę odwiedzających i zapewniamy, że zawsze zachowana jest minimalna odległość 2 m. Poszerzyliśmy również ciągi komunikacyjne w przestrzeni wystawienniczej.

Nie witaj się uściskiem dłoni

W trosce o wzajemne bezpieczeństwo witamy się i żegnamy z naszymi partnerami biznesowymi i klientami w sposób bezdotykowy.

Zasłaniaj usta

Podczas kaszlu i kichania zasłaniaj usta łokciem lub chusteczką. W ten sposób chronisz wszystkie osoby znajdujące się na terenie wydarzenia.

W razie potrzeby skorzystaj z pomocy medyka

Zapewniamy zespół medyczny na terenie wydarzenia przez cały czas jego trwania.

Cyrkulacja powietrza

Nasza przestronna przestrzeń wystawiennicza jest wyposażona w nowoczesne systemy wentylacyjne. Dzięki otwartym i wietrzonym pawilonom cały czas utrzymujemy właściwą cyrkulację powietrza.

Mierzenie temperatury

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników naszych wystawców i zwiedzających, przy wejściach na tereny targowe zamontowane zostały kamery termowizyjne mierzące temperaturę ciała osób biorących udział w wydarzeniu.


Zostań w domu, jeśli:

- zaobserwujesz u siebie objawy choroby,

- jesteś objęty kwarantanną lub izolacją,

- miałeś w ciągu ostatnich 14 dni kontakt z osobą podejrzaną o zakażenie, zakażoną lub chorą na COVID-19.

W przypadku zmiany zaleceń Polskiej Izby Przemysłu Targowego, Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz władz państwowych dotyczących organizacji imprez targowych zasady bezpieczeństwa na targach BUDMA/ Kominki/ Infratec zostaną dostosowane do aktualnych wytycznych.