Organizator:

Święto branży budowlanej w Poznaniu

Podziel się

Na Międzynarodowych Targach Poznańskich dobiegł końca pierwszy dzień Forum Gospodarczego Budownictwa Build4Future. Spotkanie z udziałem wybitnych specjalistów i analityków branży jest dedykowane czołowym producentom materiałów budowlanych, przedstawicielom administracji publicznej, generalnym wykonawcom i inwestorom. Wydarzenie towarzyszące Międzynarodowym Targom Budownictwa i Architektury, w poniedziałek, 3 lutego, uroczyście otworzył podsekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju Robert Krzysztof Nowicki.

Już jutro rozpoczyna się z kolei jedno z najważniejszych europejskich spotkań branży budowlanej i architektonicznej – targi BUDMA. Tegoroczna edycja wydarzenia to blisko 1 000 wystawców, setki nowości produktowych, technologicznych, usługowych, warsztaty, a przede wszystkim spotkania biznesowe z udziałem producentów oraz dystrybutorów nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych z architektami, wykonawcami i inwestorami.

Organizator targów przypomina, że w związku z panującą na świecie sytuacją dotyczącą koronawirusa, na targach obowiązują zwiększone standardy bezpieczeństwa. W tym zakresie Grupa MTP, oprócz własnych rozwiązań, zastosowała się do zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego (GIS), władz krajowych oraz World Health Organization (WHO). Nieustannie monitorujemy i wdrażamy analogiczne rozwiązania stosowane aktualnie przez największych europejskich organizatorów targów (Kolonia, Frankfurt, Monachium, Barcelona). Dodatkowo monitorujemy także bieżącą sytuację w polskich centrach wystawienniczych (Warszawa i inne ośrodki) gdzie obecnie
i w najbliższym czasie odbywa się szereg imprez targowych, których gośćmi są wystawcy z Azji.

Więcej informacji na temat targów znajdziecie Państwo na stronach:

  • Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA
  • Targi Maszyn Budowlanych INTERMASZ  
  • Targi Technologii dla Budownictwa Infrastrukturalnego INFRATEC
  • Forum Gospodarczego Budownictwa Build4Future
  • Szczegółowe informacje o standardach bezpieczeństwa stosowanych przez Grupę MTP znajdą Państwo pod >>>LINKIEM<<

Zapraszamy do śledzenia naszych stron internetowych,  gdzie o przebiegu wydarzeń i ewentualnych zmianach w programie będziemy Państwa informować na bieżąco.