Organizator:

Wkłady kominkowe na miarę XXI wieku!

Podziel się

Największy w Polsce i Europie Wschodniej producent wkładów grzewczych stalowo-szamotowych na Targach Kominki 2024!

Jedni z najlepszych na światowym rynku!

Przedsiębiorstwo Hajduk to wiodący producent kominków i wkładów kominkowych w Polsce oraz na obszarze Europy Wschodniej. Znacząca część ich produkcji kierowana jest na eksport, docierając zarówno na rynki Unii Europejskiej, jak i do wielu państw spoza jej granic.

Wkłady kominkowe Hajduk, ze względu na unikalne cechy, takie jak trwałość, niezawodność, estetyka oraz precyzja wykonania manifestująca się w każdym detalu, zdobyły uznanie w odległych miejscach, takich jak Stany Zjednoczone, Islandia czy Turcja. Pomimo znacznego eksportu, Polska pozostaje istotnym obszarem codziennej działalności. Dzięki długoletnim relacjom handlowym oraz budowaniu solidnych partnerskich związków, firmie udało się utworzyć na obszarze Polski i Unii Europejskiej sprawdzoną sieć przedstawicieli handlowych. Obecnie współpracują z niemal 300 sklepami i hurtowniami kominkowymi.

Prezentacja nowego wkładu kominkowego Volcano 3ATh

Volcano 3ATh to wkład kominkowy z drzwiami trójstronnymi bezramowymi, otwieranymi do góry z mechanizmem CLING +, który zapewnia lekkie i precyzyjne otwieranie i zamykanie drzwi oraz wyjątkowe doszczelnienie w momencie zamknięcia. Drzwi o szerokości 820 mm x wysokość 510 mm zapewniają szeroką i efektowną wizję ognia. Jak w pozostałych nowych modelach firmy Hajduk wkład Volcano 3ATh ma optymalnie spłycone palenisko wyłożone ceramiką akumulacyjną dostępną w kolorze jasnym lub czarnym, bogate wyposażenie seryjne, solidną sprawdzoną konstrukcję. Spełnia wymogi ekoprojektu i może być montowany i użytkowany w województwach z przyjętymi uchwałami antysmogowymi.

Do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa, sprawdzenia ich produktów, czy porozmawiania z przedstawicielami firmy zapraszamy na Targi Kominki 2024, do Strefy Ognia! 

 

KUP BILET JUŻ DZIŚ!