Organizator:

Laureaci Złotego Medalu - ostatnia edycja

Znamy laureatów Złotego Medalu MTP. Dwa produkty wyjadą z targów KOMINKI 2020 ze Złotym Medalem MTP. Wiemy już, jakie to produkty! Wszystkie przyznane Złote Medale MTP są równoważne.

LAUREACI ZŁOTEGO MEDALU 2020

W tym roku podczas obrad jury pod przewodnictwem prof. Dr. hab. inż. Józefa Jasiczaka z Politechniki Poznańskiej przyznało dwa Złote Medale dla produktów, które będą eksponowane na Międzynarodowych Targach KOMINKI 2020.

IPELL – wolnostojący piec kominkowy na pellet z wbudowanym zasobnikiem, który spełnia rygorystyczne wymagania unijne odnoszące się do emisji spalin potwierdzone badaniami BImSchV2 oraz Ekoprojektu. Produkt został zgłoszony do konkursu przez producenta: firmę DEFRO Sp. z. o.

 

Kominek Home Easy Box to nowoczesne podejście do tematu kominka. Dajemy Klientowi możliwość zakupu nie tylko samego wkładu a gotowej całości wraz zabudową. Użytkownik nie musi uczestniczyć w procesie projektowania – dostaje gotowe
i sprawdzone rozwiązanie. Eliminujemy w ten sposób większość problemów montażowych oraz skracamy czas instalacji kominka zaledwie do kilku godzin. Produkt zgłoszony został przez producenta – firmę Kratki.pl.

 

Zwycięzcy, w ramach pakietu medalisty, otrzymują komplet materiałów promocyjnych i świadczeń ze strony MTP, adresowanych do firm, które uzyskały Złoty Medal za zgłoszony produkt. Pakiet obejmuje m.in. klasyczne materiały BTL w wersji drukowanej, pliki i projekty w wersji elektronicznej do dalszego wykorzystania oraz wybrane usługi PR i reklamowe. Wartość pakietu to aż 50 000 zł.

ZŁOTY MEDAL WYBÓR KONSUMENTÓW

Po werdykcie Sądu Konkursowego i przyznaniu Złotych Medali wybranym produktom, zaczyna się kolejny etap rywalizacji. Od początku 2012 roku, również przedstawiciele branży i konsumenci mogą w osobnym konkursie "Złoty Medal – Wybór Konsumentów" oddawać swoje głosy na najlepszy w ich opinii produkt targów.