Organizator:

O targach

Międzynarodowe Targi KOMINKI organizowane są w dwuletnim cyklu i towarzyszą największej imprezie branży budowlanej w Polsce – Budmie. Kolejna edycja już w 2022 r. Zapraszamy.

Na Targach Kominki prezentowane są polskie premiery branży, a także nagradzane są najlepsze produkty i rozwiązania. To także szczególne miejsce inspiracji, a także przestrzeń rozmów biznesowych. Poprzednią edycję Targów Kominki odwiedziło 50 000 uczestników, w tym ponad 4500 architektów i projektantów wnętrz.

Impreza od lat jest również ceniona przez inwestorów, deweloperów, dystrybutorów i właścicieli salonów. Podczas targów będzie można zobaczyć nie tylko nowoczesne urządzenia grzewcze na drewno, pelety lub biogaz, ale także piece spełniające wysokie standardy ekoprojektu, a nawet przewyższające je w kontekście parametrów emisji.

Tematyka targów jest na tyle szeroka, że znaleźć tu można niemal wszystko, co potrzebne do pracy w branży kominkowej, a także do zaprojektowania i stworzenia wyjątkowego kominka w swoim domu. Od palenisk kominkowych na drewno i gaz poprzez obudowy kominkowe, systemy grzewcze na kaflach i akcesoriach kominkowych kończąc.

Targom towarzyszy gala Płomień Roku, czyli przyznawania prestiżowych nagród w konkursie organizowanym przez branżowe pismo „Świat Kominków" oraz organizatora targów Grupę MTP

Najbliższa edycja

Kiedy: 01-04.02.2022

Gdzie: Międzynarodowe Targi Poznańskie